Karo Halılar

Özellikle Ticari mekanların zemin kaplama malzemesi olarak kullanılan Karo Halılar, Kalite, Renk ve Desen çeşitliliği nedeniyle günümüzde
MİMARİ PROJELER de en çok tercih edilen Zemin Kaplama Malzemesi olarak öne çıkmıştır.

Ticari mekanlarda estetiğin ve esnekliğin öne çıktığı alanlarda kullanılan KARO Halılar bulunduğu ortama konfor ve prestij katmaktadır
Yangın standartlarına uygun olan bütün Karo Halı Çeşitlerimiz IS0 9001,14001 kalite sertifikalarına sahiptir,
Ses Akustik sağlayan KARO HALI larımız aynı zamanda anımsattıkları özellikler sayesinde ofis kullanımında ortama kalite katmaktadır.

Karo halı, genelde yükseltilmiş döşeme üzerine uygulanıldığı gibi self levyelin sap ile düzeltilmiş beton yüzeyler de rahatlıkla uygulanabilmektedir.
Karo halı döşemenin en önemli avantajı döşenmiş olan halının bütün olarak değil gerektiğinde noktasal müdahale ile istenilen belirli kısımlarının sökülüp değiştirilebilmesidir.
Ayrıca zeminde farklı renkler ve farklı desen kombinasyonları kullanılarak istenen özel desenler oluşturulabilmektedir. 50*50 cm ve 25*100 cm ölçülerinde ebatlandırılmış
Karo halıların önemli bir avantajı da fire oranını önemli oranda düşürerek toplamda daha ekonomik olmasıdır.
Nakliyesi ve montajı kolaydır. Yeniden taşıma gerektiği durumlarda taşınması kolaydır. Yerinden sökülüp başka mekânlarda da kullanılabilme avantajı vardır. Yıpranan veya aşırı kirlenen bölümleri kolaylıkla yenileriyle değiştirilebilir. Sınırsız desen, motif alternatifleri vardır ve temizlenmesi kolaydır. Çok fazla insan trafiğinin olduğu, sağlığa uygunluk gerektiren, rengin solmaması istenilen, az bakım isteyen, aşınmaz, ses ve gürültü absorbe edici, anti-statik, anti-alerjik, kayma yapmaz bir üründür.

Mimarı projelerde ticari alanlar için vazgeçilmez bir yer döşeme malzemesi olan KARO HALI lar tüm ofis mekanlarında, banka yönetim binaları ve şubelerinde, Devlet dairelerinde, havaalanı bekleme salonları ve yönetim ofisleri ile sinema ve tiyatro salonlarında, konferans ve kongre salonlarında Otellerin oda –koridor ve toplantı salonları ile ve yönetim ofislerinde, fabrikaların yönetim ofislerinde kullanılabilmektedir.

Switch The Language
    WhatsApp ile iletişime geç