Hakkımızda

1990 yılında kurulan BURCU HALI Ticari grup Kontrat Halı sektörünün öncü firmalarından biridir. Saraylar dan otellere, ofisler den plazalara, kongre merkezlerinden sinema-tiyatro salonlarına, havaalanlarından yolcu gemilerine kadar Dünyanın en prestijli projelerinin iç mekân tasarımlarında zemin döşemelerine katkıda bulunan BURCU HALI, Farklı projelerin değişken ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir ticari uygulama yelpazesinde bir dizi ürün spesifik asyönü sunar.
BURCU HALI nın profesyonel kadrosu; müşteri talepleri doğrultusunda ürünün tasarımından başlayarak renk ve desen seçiminde katkıda bulunarak projelerinize özel ürün üretimi yapmakta ve profesyonel montaj ekiplerimiz ile bu prestijli projelere değer katmaktayız. Ürün ve hizmetlerimizi Avrupa dan orta Asya’ya, orta doğudan Afrika ya kadar ŞİMDİLİK 29 ülkeye ihraç ediyoruz.

Profesyonel müşterilerimize olağanüstü kalitede ürünleri harika bir hizmet anlayışı ve ekonomik fiyatlar ile sunmak ana hedefimizdir. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz profesyonel müşterilerimizin projelerine değer katmaktadır, bu nedenle 1990 yılından beri kontrat yer döşemelerinde kalitenin adı BURCU HALI dır.

Neden halı ?

Halı, piyasadaki en konforlu döşeme yüzeyidir ve uzun zamandan beri prestijli tesislerde ilk tercih edilen seçenektir.

Halı, neredeyse sınırsız tasarım özgürlüğü ve renk çeşitliliği nedeniyle güzellik ve estetik değerlere sahiptir. Ek olarak halı, satın alma ve kurulum maliyetlerinin düşük olması, temizlik ve bakım masraflarının azalması gibi rekabet eden döşeme yüzeylerine göre birçok avantaja sahiptir.

Saraylardan otellere, restoranlardan kamu binalarına, kongre merkezlerine, havaalanlarına ve yolcu gemilerine, BURCU Halıları, dünyanın en çarpıcı ve güzel iç mekanlarına katkıda bulunma konusunda uzun bir geçmişe sahiptir.

Müşterilerimize kaliteli ürünler ve harika bir hizmet ile olağanüstü bir deneyim sunmak için temel değerlerimizden haberdarız.

Kaliteden ödün vermeyen değerin önemini anlayan insanlar halılarımızı seçiyor…

Switch The Language
    WhatsApp ile iletişime geç