Hand-Tufted Halı

BURCU HALI ‘da sahip olduğumuz en yenilikçi programlardan biri, müşterilere özel bir el dokuma halısı oluşturma seçeneği sunma yeteneğimizdir. El dokuması halı üretimi dünyasında en lüks, yaratıcı ve sanatsal arasındadır.

İplik içeriği, ince detaylandırma ve Bitirme teknikleri de dahil olmak üzere çeşitli faktörler katkıda bulunur.

Kullandığımız malzeme iplik içeriği öncelikle yüksek kaliteli %100 yün olup, çoğu %100 Yeni Zelanda yün ipliği ile üretilmektedir.
Naylon, pamuk ve keten gibi diğer iplikler de dahil edilebilir.
İpek veya bambudaki aksanlar yün ile birlikte kullanıldığında yemyeşil, zengin bir parlaklık katar ve halınıza çarpıcı bir ayrıntı katar.
Rahatınız için merinos ve yün iplikler de mevcuttur.

Bu iplikler daha ince ve son derece pürüzsüz, yumuşak ve dayanıklı bir yüzey için yapım, bir nokta döngü ve düşük sıkı kesim kazık yapılar da dahil olmak üzere daha karmaşık tasarım ayrıntı için kullanılır.

Sizin için el dokuma bir halı ürettiğimizde, bireysel stilinize ve tasarım estetiğinize uyacak çok çeşitli yüzey seçenekleri ve kaplamalar arasından seçim yapabilirsiniz. Bazı yüzey seçenekleri kesme-kazık, döngü kazık veya ikisinin bir kombinasyonunu içerir.
Bizim tekniklerimizin bazıları arasında rastgele kesme, oyma, eğim, recessing ve kabartma, bu yüzeylere uygulanabilir, senin püsküllü halı kendi kişisel zerafet bir dokunuş vererek vardır.

Yüzey seviyelerinin bir kombinasyonu, yüksek derecede heykel oluşturmak, üç boyutlu efektler vermek için kullanılabilir, bu da halınıza ekstra bir wow faktörü ekler.
Tufted halınız için seçebileceğiniz şekil ve ebatlarda herhangi bir sınırlama yoktur; hayal edebiliyorsanız, yaratabiliriz! Tek sınırlama, bitmiş ürünü proje sitesine göndermenin ve teslim etmenin pratikliğidir.

Tasarım süreci tamamlandıktan sonra, BURCU halı sözleşme uzmanınız, tasarımı en son bilgisayar destekli tasarım yazılımını kullanarak ölçekli bir üretim hazır formatına dönüştürecek yetenekli ve deneyimli tasarımcılarımızdan birine özel tasarım gönderecektir.
Tasarım onaylandıktan sonra, isteğinizin tasarım, ölçek, renk ve bitiş gereksinimlerine bir örnek üretilir.

Bize Ulaşın

  EL YAPIMI

  Süreç

  Numune onaylandıktan ve sipariş tamamlandıktan sonra, üretim işleminin bir sonraki adımı kopya kağıdına aktarılarak başlayan tasarımın hayata geçmesini görmek. Bundan sonra, kopya kağıdı, imal edilecek halının büyüklüğüne bir şablona yansıtılır ve kesilir.

  Dizayn baskılama işlemi devam ederken, iplik, onaylanmış renklerinize uyacak şekilde geleneksel biçimde boyanır. İplik hazır olduğunda, kanvas şablon, teknisyenlerin ipliği yerleştirmek için dokuma el tabancalarını kullandığı, şablon üzerine renkle numaralandırılmış bölümlerin kullanıldığı dikey bir çerçeveye gerilir ve tutturulur. Özel kilimleriniz artık gönderilmeye ve size teslim edilmeye hazırdır.

  EL YAPIMI KİLİM

  Artıları

  • Şekil veya boyut konusunda limit yoktur.
  • Sınırsız renk seçenekleri.
  • Sınırsız özel dizayn olanakları.
  • Karmaşık detaylı tasarımlar.
  • Çok çeşitli yüzey seçenekleri ve seviyeleri.
  • Çok çeşitli yüzeyler.
  • Nihai üründe dikiş bulunmaz.
  • Dayanıklılık.
  • Uzun ömürlülük.
  Switch The Language
   WhatsApp ile iletişime geç