Otel Halıları

35 yılı aşan tecrübe ve bilgi birikimiyle sizler için özel olarak tasarladığımız otel halılarımız ile oteliniz ve özel mekanlarınız mükemmel bir değere sahip olacaktır.

Uluslararası kalite sertifikalarına sahip ürünlerimiz dünyada 40’tan fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Otel halılarımız, özel alanlar için özel olarak tasarlanabilen modaya uygun tasarımlar ve renk paletleriyle üretilmektedir. 35 yıllık tecrübesiyle Burcu Halı, Kullanılacağı mekânın trafik yoğunluğu ve renk dokusuna uygun olarak Oda-koridor genel mekân ve toplantı salonları için farklı dizayn ve renk paletleriyle özel üretimler yapabilmektedir. Dayanıklı ve yıpranmaya karşı dirençli olan otel halısı modelleri, halınızı uzun süre sorunsuz biçimde kullanmanızı sağlar.

Otel halılarımız;

Alev almaz sertifikalı, anti bakteriyel, anti statik özelliklerde, koku yapmayan, güve yemez özellikte, renk solmasına dayanıklı ve tekerlekli sandalye –tekerlekli bavul ve eşya taşıma testlerine uygun olarak üretilmektedir.

Otel halıları;

Baskılı halılar (printed) = %100 poliamid iplik üzerine cromojet baskı tekniği ile uzun yıllar solmayacak baskılı halılar üretiyoruz.

Baskılı yun halı (printed wool) = %80 yün + %20 poliamid ipler kullanılarak cromojet baskı tekniği ile yün halılar üretiyoruz.

Axminster dokuma halı = %80 yün + %20 poliamid axminster dokuma tekniği,

Hand tufted halı (Projeye özel el dokuma)- %100 yun ve %50 yun-%50 tensel (ipek iplik) ile üretilirler.

Galeri

Otel Halıları Uygulama Portföyü

Switch The Language
    WhatsApp ile iletişime geç